ÜRÜNLER  
ARS-EFOR Koşubantlı Egzersiz EKG Sistemi

Firmamızın tasarlayıp ürettiği Efor EKG sistemimizin kalbi, EKG Master USB Mini kayıt modülüdür. 12 kanal standart EKG sinyalleri bağlandığı USB portu üzerinden bilgisayara iletilir. Egzersiz-efor EKG sistemlerinde de kullanıma uygun olarak geliştirilmiş olan StressWin Pro yazılımı ile birlikte kullanılır.

 

EKG Master USB PC EKG Sistemi

Firmamızın tasarlayıp ürettiği en güncel model PC EKG cihazımızın kalbi, EKG Master USB Mini kayıt modülüdür. 12 kanal standart EKG sinyallerini bağlandığı USB portu üzerinden bilgisayara iletir. Bilgisayarda kurulu özel sürücü yazılımları ve WinEKG Pro EKG kayıt ve izleme yazılımımız ile çalıştırılır.

 

TM Pro Efor EKG Sistemi Koşubandı

TM Pro 2200 Koşubandımız, firmamızın özgün tasarımı ve üretimi olan Ars Efor Koşubantlı Egzersiz EKG sistemlerinde kullanılır. Kardiyolojik uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Otomatik hız ve eğim kontrollüdür. Bu kontrol, tamamen bilgisayar tarafından özel yazılımlar ile yapılmaktadır. StressWin Pro özel yazılımımız, uygulama sırasında seçilen protokol ile uyumlu olarak koşubandının hız ve eğimini otomatik olarak ayarlar.

 

 

 

Tel: +90 312 257 0477 e-mail: info@kardiosis.com.tr

 
  2014 KARDİOSİS