ÜRÜNLER  
ARS-EFOR PRO Koşubantlı EKG Sistemi

Firmamızın tasarlayıp ürettiği Efor EKG sistemimizin kalbi, EKG Master USB Mini kayıt modülüdür. 12 kanal standart EKG sinyalleri bağlandığı USB portu üzerinden bilgisayara iletilir. Egzersiz-efor EKG sistemlerinde de kullanıma uygun olarak geliştirilmiş olan StressWin Pro yazılımı ile birlikte kullanılır.

Ürünümüz tamamen firmamızın tasarlayıp geliştirdiği donanım ve yazılımlardan oluşmaktadır. Dünyanın ilk bilgisayar tabanlı EKG sistemlerini tasarlayıp üreten firmamız, ülkemizde yaygın bir kullanıcı ağına ve etkili servis kadrosuna sahiptir.

Efor EKG sistemimize özgü StressWin Pro yazılımı, güncel Microsoft Windows uyumlu işletim sistemi altında masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarla kullanılabilir.

Kayıt sırasında efor EKG sistemlerine özgü sinyal ortalamaları, ST seviye ve eğim ölçümleri, kalp atım hızı ölçümleri otomatik olarak yapılmakta ve ekranda kullanıcının seçeceği formatta gösterilmektedir. Test raporları kullanıcının belirleyeceği formatta belirlenmektedir.

EKG kayıt modülü 5 m uzunluğundaki özel USB kablosu ile bilgisayara bağlıdır. Koşu bandı istenildiği şekilde programlanabilir, cihazda kurulu olan bilinen protokoller istenildiği gibi seçilebilir.

Gelişmiş bilgisayar özellikleri ve özel yazılım modülü ile hasta verilerinin arşivlenmesi yapılabilir. Test sırasında kaydedilen ham veri saklanabilir, sonra tekrar incelenebilir. Standart SCP formatı, resim formatı ve opsiyonel olarak PDF formatı kullanılabilir. EKG verileri ve raporları bu haliyle farklı kullanıcılar arasında paylaşılabilir.

Efor EKG sistemlerimizle birlikte dünyada rakipsiz tek firma olan Suntech firmasının efor sistemlerine özgü otomatik kan basıncı ölçüm cihazları kullanılabilir. Bu durumda efor testinin belirli anlarında otomatik olarak ölçüm alınır ve raporda tablo ve grafik olarak gösterilir.

Tek bir bilgisayar ile efor EKG, dinlenme EKG’si, Holter sistemleri bir arada veri tabanı yazılımı ile birlikte gelişmiş kardiyak iş istasyonu olarak kullanılabilir.

EKG Master USB cihazımız ve Efor EKG sistemlerimiz ise IEC 60601-1 Tıbbi Cihazlar için Güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanıp üretilmiştir.

Kullanım Klavuzunu İndirmek için Lütfen Tıklayınız.             TR   |   ENG

 

EKG Master USB PC EKG Sistemi

Firmamızın tasarlayıp ürettiği en güncel model PC EKG cihazımızın kalbi, EKG Master USB Mini kayıt modülüdür. 12 kanal standart EKG sinyallerini bağlandığı USB portu üzerinden bilgisayara iletir. Bilgisayarda kurulu özel sürücü yazılımları ve WinEKG Pro EKG kayıt ve izleme yazılımımız ile çalıştırılır.

EKG Master USB ve buna özgü WinEKG Pro yazılımı, güncel Microsoft Windows uyumlu işletim sistemi altında masaüstü, dizüstü ve netbook türü bilgisayarlarda çalışır.

EKG modülünün kurulumu özel yazılımı ile bir kez yapıldıktan sonra, PC USB portuna her takıldığında otomatik olarak tanınır ve sürücüleri otomatik yüklenir. 5 m uzunluğundaki özel USB kablosu ile bilgisayara bağlıdır. EKG kayıtları istenilen formatta ekranda izlenir, Windows uyumlu bir yazıcıdan istenilen formatta çıktı alınabilir. Ekran ve yazıcıda alınacak görüntü formatları, cihazın kullanımına ilişkin çeşitli parametreler, kullanıcı bilgileri ayarlar - setup ekranından seçilebilir.

EKG ile kullanılan dizüstü bilgisayar özel tekerlekli sehpası üzerine monte edilerek kullanılabilir, böylece mobil kullanım özelliği sağlanmış olur.

Gelişmiş bilgisayar özellikleri ve özel yazılım modülü ile hasta verilerinin arşivlenmesi yapılabilir. Standart SCP formatı, resim formatı ve opsiyonel olarak PDF formatı kullanılabilir. EKG verileri ve raporları bu haliyle farklı kullanıcılar arasında paylaşılabilir.

EKG modülü ile bir saatlik kayıtlar bilgisayar hafızasında kaydedilip tutulabilir, cihaz uzun süreli EKG izleme (monitörizasyon) amacıyla kullanılabilir.

EKG Master USB cihazı egzersiz - efor EKG sistemlerinde de kullanılabilir. Bu amaca uygun olarak geliştirilmiş olan StressWin Pro yazılımı kullanılır. Tek bir bilgisayar ile efor EKG, dinlenme EKG’si, Holter sistemleri bir arada veri tabanı yazılımı ile birlikte gelişmiş kardiyak iş istasyonu olarak kullanılabilir.


Kullanım Klavuzunu İndirmek için Lütfen Tıklayınız.      TR   |   ENG

Ürün Broşürünü İndirmek için Lütfen Tıklayınız.             TR   |   ENG

 

TM Pro 2200 Efor EKG Sistemi Koşubandı

TM Pro 2200 Koşubandımız, firmamızın özgün tasarımı ve üretimi olan Ars Efor Koşubantlı Egzersiz EKG sistemlerinde kullanılır. Kardiyolojik uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Otomatik hız ve eğim kontrollüdür. Bu kontrol, tamamen bilgisayar tarafından özel yazılımlar ile yapılmaktadır. StressWin Pro özel yazılımımız, uygulama sırasında seçilen protokol ile uyumlu olarak koşubandının hız ve eğimini otomatik olarak ayarlar.
Kullanım Klavuzunu İndirmek için Lütfen Tıklayınız. TR | ENG
Koşubandımız, tıbbi uygulamaların gerektirdiği yüklenme, hız ve eğim özelliklerini en ideal şekilde karşılamaktadır. Ürünümüz tamamen firmamızın tasarlayıp geliştirdiği donanım ve yazılımlardan oluşmaktadır. Firmamız, ülkemizde yaygın bir kullanıcı ağına ve etkili servis kadrosuna sahiptir.

Efor EKG sistemlerimizle birlikte dünyada rakipsiz tek firma olan Suntech firmasının efor sistemlerine özgü otomatik kan basıncı ölçüm cihazları kullanılabilmektedir. Bu durumda efor testinin belirli anlarında otomatik olarak ölçüm alınır ve raporda tablo ve grafik olarak gösterilir.

EKG Master USB cihazımız ve Efor EKG sistemlerimiz ise IEC 60601-1 Tıbbi Cihazlar için Güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanıp üretilmiştir.

Kullanım Klavuzunu İndirmek için Lütfen Tıklayınız.           TR   |   ENG

 

 

Suntech Tango+ Dinamik Kan Basıncı Monitörü

Suntech Tango+ Dinamik Kan Basıncı Monitörü

 

Efor EKG sistemlerimizle birlikte dünyada rakipsiz tek firma olan Suntech firmasının efor sistemlerine özgü otomatik kan basıncı ölçüm cihazları kullanılabilir. Bu durumda efor testinin belirli anlarında otomatik olarak ölçüm alınır ve raporda tablo ve grafik olarak gösterilir.

Bu amaçla efor sistemi bilgisayarı ile Suntech Tango Plus Dinamik Kan Basıncı monitörü arasında firmamızca üretilen özel bağlantı kabloları kullanılmaktadır.

Suntech firması ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için Tıklayınız.

EKG Master USB cihazımız ve Efor EKG sistemlerimiz IEC 60601-1 Tıbbi Cihazlar için Güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanıp üretilmiştir.

Broşürü İndirmek için Lütfen Tıklayınız.           TR   |   ENG

Broşürü İndirmek için Lütfen Tıklayınız.           TR   |   ENG

 

EKG Veri Tabanı

EKG Veri Tabanı

Firmamızın ürettiği EKG ve Efor EKG sistemlerinin kaydettiği verileri kullanıcılara bir veri tabanı altında sunan özel yazılım modülüdür. WinEKG Pro ve StressWin Pro yazılımları ile entegre bir şekilde çalışır.

Bu yazılım ile istenilen hastaya ait verilere ulaşmak, hasta türlerini gruplamak, hastaya ait çeşitli demografik ve klinik verileri girmek ve bunlara göre arama- tarama yapmak çok kolay ve pratik hale gelmektedir.

Özellikle araştırmacıların ve büyük kliniklerin bu konudaki gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır.

Güncel bilgisayar konfigürasyonlarında tek bilgisayar üzerinde dahi çok büyük kapasiteler desteklenebilmektedir. İstendiği takdirde ağ yapısı altında çalıştırılıp farklı terminallerde veri paylaşımı sağlanabilir.

 

 

Cinema 10 ve Cinema 12 Hastabaşı Monitörleri

Cinema 10 ve Cinema 12 Hastabaşı Monitörleri

 Firmamız Cinema model Hastabaşı monitörlerini, 10” ve 12” ekran büyüklüğüne sahip iki ayrı model olarak sunmaktadır. 

Monitörlerimiz kompakt yapıdadır ve transport amaçlı olarak da kullanılabilmektedir.

 Monitörlerimiz standart olarak 3 veya 5 uçlu EKG, NIBP (non-invazif kan basıncı ölçümü), vücut sıcaklığı ölçümü özelliklerini desteklemektedir. İstendiği takdirde, kaydedici (recorder), invazif kan basıncı, ETCO2 (end-tidal karbondioksit ölçümü) modülleri eklenebilmektedir.

 Monitörlerimiz istendiği takdirde, merkezi sistem ile birlikte kullanılabilir. Bu amaçla güncel bir bilgisayar sistemi gerekir. Özgün merkezi sistem yazılımı bilgisayara kurularak sisteme bağlı bütün monitörler tek bir konsoldan izlenebilir. Monitörlerin sisteme bağlantıları kablolu veya kablosuz olarak yapılabilmektedir.

 

Broşürü İndirmek için Lütfen Tıklayınız.                                      TR   |   ENG

Kullanım Klavuzunu İndirmek için Lütfen Tıklayınız.               TR   |   ENG

 

 

Gersan Sanayi Sitesi Tahsin Kahraman Cad. No. 57/24 Batı Sitesi Mahallesi Ergazi 06370 Ankara Tel: +90 312 257 0477 - Faks: +90 312 257 0478 e-mail: info@kardiosis.com.tr

 
  © 2014 KARDİOSİS Tüm Hakları Saklıdır.